Dažniausi klaidingi mobiliųjų aplikacijų kūrėjų įsitikinimai

Įsitikinimas nr. 1: „Tokia aplikacija jau tikrai yra sukurta“

Šis įsitikinimas neturėtų Jūsų persekioti. Yra toks interneto puslapis, kuriame galima pasitikrinti vienų ar kitų mobiliųjų aplikacijų populiarumą: www.topappcharts.com Jeigu jūs nerandate savo norimos sukurti aplikacijos atitikmenų šiame puslapyje tarp populiariausiųjų, vadinasi nekurdami jos sutaupėte begalę laiko ir pinigų (šis straipsnis).

Taip pat reikia pripažinti, kad tokio tipo mobilioji programėlė nėra tokia populiari kaip jūs manėte, kad bus. „Aš esu šimtu procentu garantuotas, kad mano idėja yra NEREALI ir aš vis dar noriu ją sukurti“ Super, puikus užsidegimas. Tačiau dabar kuriam laikui turite uždaryti šią idėją į stalčių. Jeigu tai tikrai tokia iš koto verčianti idėja jūs privalote ją subrandinti, treniruodamiesi su smulkesniais projektais. Todėl artimiausius du mėnesius planuokite išleisti 10 smulkesnių aplikacijų.

Geras būdas kaip tai padaryti neišleidžiant daug pinigų yra nusipirkti frančizę internete ir pakeisti grafinį vaizdą, įterpti reklamų ir pritaikyti pagal save arba pasamdyti reklamos agentą, kuris tai padarys už jus ir jums beliks uždirbti pinigus. Po dviejų mėnėsių patirties dirbant su smulkesnėmis programėlėmis būsite KUR KAS labiau pasikaustę žiniomis, tikėtina ir kiek praturtėję ir tada jau būsite pasiruošę savo didžiąjam projektui. Jei norite įtvirtinti savo programėlę ji privalo būti tiesiog NEĮTIKĖTINA. Įvaizdis turi būti toks, lyg programėlei sukurti buvo panaudotas multimilijoninis biudžetas. Žmonės siunčiasi gražiai sukurtas programėles.

mobiliu aplikaciju kurimas ios bei android

Įsitikinimas nr. 2: „Aš neturiu pinigų“

Net turėdami ribotą biudžetą, jūs vis tiek galite sukurti aplikacijas. Pigiausias būdas pradėti yra naudojant šiuo metu turimas mobiliąsias priemones. Jei naudojate Mac, kurkite aplikacijas skirtas iPhone arba iPad turėtojams. Jei naudojate Android operacinę – Android turėtojams. Jūs neturite pirkti naujo išmaniojo pačioje pradžioje.

Tačiau, jeigu neturite programavimo ir interneto svetainių dizaino kūrimo įgūdžių, išlaidos, vis dėlto, gali išaugti, nes teks samdyti programuotoją ir dizainerį. Kitas variantas – samdyti Android arba iPhone programėlių kūrimo įmonę. Jų paslaugos nepigios, o užimtumas – didelis. Todėl Jums reikia, prieš samdant specialistą, gerokai pataupyti jo atlygiui. Taip pat, dėl minėtos tokių specialistų laiko stokos, svarbu susirasti tokius programuotojus ir dizainerius, kuriems laiko stoka netrukdytų ir po aplikacijos sukūrimo ją prižiūrėti, ir kartais atnaujinti dizainą.

Tad tyrinėkite, sekite mobiliųjų aplikacijų tendencijas ir domėkitės jų populiarumu. Treniruokitės iš pradžių ties smulkesniais projektais. Jeigu dar trūksta lėšų profesionalių programuotojų ir dizainerių paslaugoms įsigyti, pasitaupykite, nepakenks ir patiems šiek tiek susipažinti su šiomis sritimis, ir Jūs jau pasiruošę! Pirmyn startuoliai!